Engleski za osnovnoškolce

1. razred OŠ (199,00kn u 9 rata ili jednokratno 1612,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 18:30 – 19:15
Utorak i Četvrtak – 17:40-18:25

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Utorak i Četvrtak – 17:50 – 18:35
Utorak i Četvrtak – 18:30 – 19:15

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 18:30 – 19:15
Utorak i Četvrtak – 18:30 – 19:15

2. razred OŠ (249,00kn u 9 rata ili jednokratno 2017,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 18:30 – 19:15
Utorak i Četvrtak – 18:30 – 19:15

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Utorak i Četvrtak – 16:15 – 17:00
Utorak i Četvrtak – 18:35 – 19:20
Utorak i Četvrtak – 19:20 – 20:05

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Petak 8:30 – 10:00 i Utorak 16:00 – 17:30 
Utorak 16:00 – 17:30 i Petak 8:30 – 10:00 
(suprotna smjena od nastave u školi)

3. razred OŠ (249,00kn u 9 rata ili jednokratno 2017,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Utorak i Četvrtak – 18:30 – 19:15
Petak – 18:30 – 20:00

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 19:15 – 20:00
Utorak i Četvrtak – 19:15 – 20:00

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Ponedjeljak – 15:00 – 16:30 i Ponedjeljak 8:30 – 10:00
(suprotna smjena od nastave u školi)

Srijeda –  9:00 – 10:30 i Srijeda 15:15 – 16:45
(suprotna smjena od nastave u školi)

Utorak i Četvrtak – 19:15 – 20:00

4. razred OŠ (269,00kn u 9 rata ili jednokratno 2179,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Utorak i Četvrtak – 19:15 – 20:00

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 18:30 – 19:15
Ponedjeljak i Srijeda – 19:15 – 20:00
Petak – 18:30 – 20:00

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Ponedjeljak – 12:30 – 14:00 i Utorak  8:30 – 10:00
(suprotna smjena od nastave u školi)

Petak – 18:30 – 20:00

5. razred OŠ (269,00kn u 9 rata ili jednokratno 2179,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 19:15 – 20:00

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Ponedjeljak – 16:15 – 17:45
Srijeda – 16:15 – 17:45
Petak – 18:45 – 20:15

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Ponedjeljak – 10:00-11:30 i Srijeda – 14:00 – 15:30
(suprotna smjena od nastave u školi)

Ponedjeljak i Srijeda – 19:25 – 20:10

Utorak i Četvrtak – 19:15 – 20:00

6. razred OŠ (269,00kn u 9 rata ili jednokratno 2179,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Utorak –  15:15 – 16:45

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Petak – 15:30 – 17:00
Petak – 17:00 – 18:30

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Petak – 10:00 – 11:30 i Petak 17:00 – 18:30
(suprotna smjena od nastave u školi)

Petak – 17:00 – 18:30 i Srijeda 8:30 – 10:00
(suprotna smjena od nastave u školi)

7. razred OŠ (299,00kn u 9 rata ili jednokratno 2422,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Utorak i Četvrtak – 19:15 – 20:15

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Petak – 17:00 – 18:30

 

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Ponedjeljak – 14:00 – 15:30  i  Ponedjeljak  10:00 – 11:30
(suprotna smjena od nastave u školi)

Petak – 18:30 – 20:00

+ Izvorni govornik Četvrtak – 15:00 – 15:45 (svaki drugi tjedan)

8. razred OŠ (299,00kn u 9 rata ili jednokratno 2422,00kn)

Lokacija
BAČVICE Gupčeva 12

Termini
Ponedjeljak i Srijeda –  19:15 – 20:00

+ Izvorni govornik Ponedjeljak – 15:45 – 16:30 (svaki drugi tjedan)

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Petak – 15:00 – 16:30

+ Izvorni govornik – Bačvice, Gupčeva 12
Ponedjeljak – 15:45 – 16:30 (svaki drugi tjedan)

Subota – 12:00-13:30

+ Izvorni govornik – Bačvice, Gupčeva 12
Ponedjeljak – 15:45 – 16:30 (svaki drugi tjedan)

 

Lokacija
ŽNJAN Žnjanska 4

Termini
Petak – 17:00 – 18:30 i Petak 8:30 – 10:00
(suprotna smjena od nastave u školi)

+ Izvorni govornik – Četvrtak – 15:45 – 16:30

Subota – 10:30 – 12:00

+ Izvorni govornik – Četvrtak – 15:45 – 16:30

Njemački jezik

2.- 4. OŠ početnici

Lokacija
Žnjan

Termini
Subota – 12:30-14:00

4. –  5. OŠ (4. godina učenja)

Lokacija
Žnjan

Termini
Ponedjeljak i Srijeda – 19:15-20:00

3.- 5. OŠ (3. godina ucenja)

Lokacija
Žnjan

Termini
Subota – 9:30-11:00

6.- 8. OŠ A2.2

Lokacija
Žnjan

Termini
Subota – 11:00-12:30

Talijanski jezik

Mlađi Osnovci početnici (2. – 5. OŠ.)

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Subota – 9:00-10:30

Španjolski jezik

Mlađi Osnovci (4. – 6. razred OŠ – 3. god. učenja)

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Subota – 10:30-12:00

Japanski jezik

Japanski Početni

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
 Subota – 13:30-15:00

Japanski Napredni

Lokacija
SPINUT Teslina 16A

Termini
Subota – 15:00-16:30